Organizasyon & Yönetim

Organizasyon & Yönetim

Uz. Dr. Şükrü YÜCEL

Yönetim Kurulu Başkanı
Başhekim

Uz. Dr. Nizamettin KAZAN

Yönetim Kurulu Üyesi
Başhekim Yardımcısı

Uz. Dr. Ali Ertan ERCAN

Yönetim Kurulu Üyesi
Başhekim Yardımcısı

Uz. Dr. Ali Rıza BAHADIR

Başhekim Yardımcısı

Amacımız hastalarımıza üst düzeyde sağlık hizmeti vermek, sağlıklı yaşam için tüm imkanlarımızı sunmaktır.

Kuruluşumuzdan bu güne kadar Özel Fuar Hastanesi olarak sürekli değişen ve yenilenen sağlık sektöründe geniş fiziki alt yapımız, güçlü sağlık kadromuz, modern teknolojik hastane donamımız, deneyimli teknik ve idari kadromuzla birlikte sürekli daha kaliteli sağlık hizmeti sunma çabasında olduk ve çaba göstermeye devam edeceğiz.

Hastanedeki tüm birimlerde yeterli, kaliteli insan gücü ve modern teknik donanım hususunda gerekli özeni göstermekteyiz.

Doktorlarımızdan hemşirelerimize ve diğer tüm alanlarda görev alan ekiplerimize kadar tüm Fuar Hastanesi çalışanlarının ortak değeri insana değer veren bir bakış açısıyla hızlı ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaya odaklanması ve işini severek yapmasıdır.

Teşhis ve tedavi hizmetlerini yaparken güler yüzlü, hasta mahremiyetine karşı duyarlı, hastalarımızla ilgili bilgilerin güvenliğine maksimum önem veren bir felsefeye sahibiz.

İlk özel polikliniği ve ilk özel hastaneyi yıllarca önce kurarak İlimizde sağlık hizmetleri açısından farklı bir sürecin başlamasını sağladık. Attığımız bu adım ilimizde başka özel sağlık kuruluşlarına örnek olduğu gibi kamu sağlık kurumlarında da kaliteli hizmet verme kaygısını ve isteğini oluşturmuştur. Bütün bunlar sayesinde insanımız ihtiyaç duyduğunda kendi şehrinde daha kaliteli sağlık hizmetine rahatça ulaşabilmektedir.

Hedefimiz, hastane hizmetlerini en modern şekilde sunmak ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek, bunun yanında İlimiz açısından son derece büyük bir potansiyel olan termal sağlık turizminde dünya çapında bir tesisi Ülkemize kazandırmaktır. Fuar hastanesi ile entegre çalışacak Fuar Termal Otel yurt dışından hasta akışını sağlayabilecek ve ülkemize daha fazla katma değer kazandıracaktır.

YÖNETİM KURULU

Content
Servis Hizmeti

Hastanemizin ücretsiz servis saat ve güzergahları için tıklayınız.

Nöbetçi Eczaneler