Poliklinikler

Estetik Birimi


LAZER EPİLASYON


Lazer epilasyon vücudumuzun tüm bölgelerine istenmeyen tüyleri kalıcı veya uzun süreli yok etmek için kullanılan yöntemdir. Lazer epilasyon her bölgeye uygulanabilir. Lazer uygulaması ağrısızdır. Kliniğimizde kullandığımız diode ütüleme lazer ile uygulama öncesi sonrası rahatsızlık duymazsınız. Lazer epilasyonun önemli bir yan etkisi ve zararı yoktur. Ayda bir defa olarak uygulanır. Ortalama 4-8 seansta sonuç alınır.

Unutulmamalıdır ki, lazer epilasyon ilgili uzman hekim kontrolünde yapıldığında başarılı ve sağlıklı sonuç verir.

KİMYASAL PEELİNG


Kimyasal peeling deriyi canlandırmak, gençleştirmek, sivilce ve izlerini, ciltte istenmeyen lekeleri gidermek, görünüşü iyileştirmek için deriye bazı solüsyonların uygulanmasıdır. Peeling uygulaması cildi yıpranmış, parlaklığını ve tazeliğini kaybetmiş üst deri tabakasının soyulması ve dökülmesini sağlayarak derinin alt tabakalarında yeniden bir yapılanma sürecini başlatıp kolojen sentezlenmesini uyararak daha genç ve sağlıklı homojen bir derinin ortaya çıkmasını sağlar.

PRP UYGULAMASI


Platalet Rich Plazma (trombosit) yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması adı verilen yöntemin kısaltılmış adıdır. Bir kişiden alınan az miktardaki kanın özel bir işlemden geçirilerek bileşenlerine ayrılması ve elde edilen az miktardaki trombosit yönünden zenginleştirilmiş yine aynı kişiye cilt gençleştirme amaçlı ya da o bölgedeki herhangi bir deformasyonu iyileştirmek için enjeksiyon yoluyla geri verilme işlemidir. En az 4 uygulamadan sonra belirgin ve kalıcı etki görülmeye başlar.

DERMAROLLER


Dermarollerin silindirik bir tamburun üzerine dizilmiş son derece ince olarak hazırlanmış 192 adet çelik iğneden oluşur. İğneler cilt üzerine mikro kanallar açıyor. Bu kanallar deri altına açılan bir tür geçitler gibi düşünülebilir. Anti-aging ve akne izleri başta olmak üzere deri çatlakları, gözaltı morlukları, cilt lekeleri gibi pek çok sorunun tedavisinde kullanılır. 4 ile 8 seans sonucunda gözle görülür bir şekilde sonuçlanır.

CİLT BAKIMI


Cilt bakımı her insanın yapması gereken bir bakımdır. Hem estetik hem de özellikle sağlık açısından önemlidir. Cilt temizliğine önem vermek cildimizin ileriki yaşlarda kırışmasını önemli ölçüde azaltacaktır. Cilt bakımının ayda bir yapılması uygundur.

BOTOX


Botox uygulamaları yaşla birlikte belirginleşen mimik çizgilerini hafifletmek ya da ortadan kaldırmak amacıyla kullanılan kolay ve güvenilir bir yöntemdir. Botox enjeksiyonu özellikle alın, kaş çatma çizgisi, kaz ayaklarındaki ve boyundaki çizgi ve kırışıklıkları giderme yöntemidir.


Content
Servis Hizmeti

Hastanemizin ücretsiz servis saat ve güzergahları için tıklayınız.

Nöbetçi Eczaneler