Poliklinikler

Cildiye

Dermatoloji bölümünde, tüm deri hastalıklarının teşhis ve tedavisi konusunda uzman bir kadro ile moderin teknolojik yöntemler ve cihazlar kullanılarak yapılmaktadır.
Hizmet alanlarımız; deri hastalıkları zührevi hastalıkları, saç ve tırnak hastalıklarını kapsar. Bölümümüzde hastalarımızın ayakta muayene, teşhis ve tedavilerinin yanı sıra gerektiği hallerde yatarak tedavileri de yapılabilmektedir.

 Kozmetik Dermatoloji Bölümümüzde çağımızın en modern teknikleri kullanılmaktadır.
 Başta kırışıklıklar olmak üzere leke ve izler , peeling , kryoterapi, botox ve dolgu maddesi enjeksiyonları ile tedavi edilmektedir. Dermatoloji bölümümüzün hizmet alanına giren hastalıklar; Egzama ve Cilt Mantarları – Benle (Dermatoskopi ile inceleme ve takibi) - Deri Tümörleri - Lekeler (doğum , yaşlılık, güneş, vb. ) - Saç dökülmesi ve Hastalıkları - Hirsutizm ( aşırı tüylenme) – Kıl kökü iltihapları – Vitiligo (Ala hastalığı ) - Akne – Ürtiker ( kurdeşen) – Sedef Hastalığı – Mikrobik deri hastalıkları – Alerjik deri döküntüleri – İlaç reaksiyonları – Saç ve tırnak hastalıkları – Behçet hastalığı ve deri tutulumu olan bağ dokusu hastalıkları – Yara ve yanıklar – Nasır , siğil – Cinsel yolla bulaşan hastalıklar (genital siğil, frengi, genital uçak HIV, vb. )


Content
Servis Hizmeti

Hastanemizin ücretsiz servis saat ve güzergahları için tıklayınız.

Nöbetçi Eczaneler