• Uz. Dr. Şükrü YÜCEL

  Yonetim Kurulu Başkanı

  Uzmanlık Bilgileri: Tokuşlar doğumlu, DEÜ mezunu, Yönetim kurulu başkanı ve hastane ortaklarındandır. Kuruluşundan bu yana hastanemizde hizmet vermektedir...

  Şehir : AFYON

  İlçe : Merkez

  E-Mail : sukru.yucel@fuarhastanesi.com

 • Uz. Dr. Ali Ertan ERCAN

  Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı - Yönetim Kurulu

  Uzmanlık Bilgileri : Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktor Ali Ertan Ercan 1970 yılında Ankara’da doğdu. 1993 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 1993-1997 yılları arasında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Cildiye ihtisasını tamamladı. Yönetim Kurulu üyesi ve Başhekimlik görevini yürütmektedir. Kuruluşundan bu yana hastanemizde hizmet vermektedir...

  Şehir : AFYON

  İlçe : Merkez

  E-Mail : aliertan.ercan@fuarhastanesi.com

 • Uz. Dr. Nizamettin KAZAN

  Beyin Cerrahi Uzmanı

  Adı Soyadı : Nizamettin KAZAN

  Uzmanlık Bilgileri : Samsun 19 Mayıs Üniversitesi mezunu, 14 yıllık uzmanlık yapmakta ve kuruluşundan bu yana hastanemizde hizmet vermektedir..

  Şehir : AFYON

  İlçe : Merkez

  E-Mail : nizamettin.kazan@fuarhastanesi.com

 • Uz. Dr. Ali Rıza BAHADIR

  İntaniye Uzmanı

  Adı Soyadı : Ali Rıza BAHADIR

  Uzmanlık Bilgileri : Bakteriyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doktor Ali Rıza Bahadır 1949 yılında Afyon’da doğdu. İlkokul ve Lise tahsilini Afyon’da tamamladı. 1973 yılında Ankara Tıp Fakültesini bitirdi. Afyon Hükümet Tıbbi, Belediye Tıbbi gibi sağlığın değişik kademelerinde görev yapmıştır.1976 yılında Ankara Numune Hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Bakteriyoloji bölümünde ihtisasa başlayıp 1980 yılında bitirmiştir. Afyon Devlet Hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Bakteriyoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. 1999-2000 yılında Afyon İl Sağlık Müdürlüğü görevinde bulunmuştur. 2005 yılında emekli olduktan sonra Afyon Özel Fuar Hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Bakteriyoloji Uzmanı ve Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 kız çocuğu babasıdır. Kızlarının her ikisi de meslektaşıdır..

  Şehir : AFYON

  İlçe : Merkez

  E-Mail : aliriza.bahadır@fuarhastanesi.com

 • Uz. Dr. Güngör ÖZTEKİN

  Anestezi Uzmanı

  Adı Soyadı : Güngör ÖZTEKİN

  Uzmanlık Bilgileri : Anestezi Uzmanı Doktor Güngör Öztekin 1969 yılında Çal’da doğdu.1993 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Hastanemizde 2009 yılından itibaren göreve başladı.

  Şehir : AFYON

  İlçe : Merkez

  E-Mail : gungor.oztekin@fuarhastanesi.com

 • Uz. Dr.

  Anestezi Uzmanı

  Adı Soyadı :

  Uzmanlık Bilgileri :

  Şehir : AFYON

  İlçe : Merkez

  E-Mail : @fuarhastanesi.com