• Randevu ve Bilgi için: 0272 223 44 44
  • info@fuarhastanesi.com

Uzman Klinik Psikolog Nadide DEMİRAL, Özel Fuar Hastanesi'nde Görev Alıyor

Uzman Klinik Psikolog Nadide DEMİRAL, Özel Fuar Hastanesi'nde Görev Alıyor
Yayın Tarihi : 17.01.2024
Güncelleme Tarihi : 17.01.2024
Güncelleyen: Nuray TAN

Uzman Klinik Psikolog Nadide DEMİRAL, Özel Fuar Hastanesi'nde Görev Alıyor

Özel Fuar Hastanesi, sağlık hizmetlerine bir yenisini ekleyerek Uzman Klinik Psikolog Nadide Demiral'ı bünyesine kattı.

Afyonkarahisar doğumlu olan Uzman Klinik Psikolog Nadide Demiral, eğitim hayatına memleketinde başlayarak İstanbul Bilim Üniversitesi'nden 2021 yılında mezun oldu. Klinik Psikoloji uzmanlık eğitimini ise 2021-2023 yılları arasında Üsküdar Üniversitesi'nde tamamlayarak birçok sertifika ve uygulayıcı belgesine sahip oldu. Meslek hayatına şu anda Afyon Özel Fuar Hastanesi'nde devam etmektedir.

Uzman Klinik Psikolog Nedir ve Ne İş Yapar?

Uzman Klinik Psikologlar, bireylerin duygusal, zihinsel ve davranışsal sorunlarıyla ilgilenir. Terapi, danışmanlık ve değerlendirme süreçlerini kullanarak, kişilerin yaşadıkları zorlukları anlamalarına ve başa çıkmalarına yardımcı olur. Psikologlar, psikolojik bozuklukların tanı ve tedavisi üzerine uzmanlaşmışlardır. Stres, kaygı, depresyon gibi duygusal sorunların yanı sıra ilişki problemleri, travma sonrası stres bozukluğu, bağımlılık gibi konularda da yardım sunarlar. Ayrıca, çocuklar, ergenler veya yetişkinlerle çalışarak okul zorlukları, öğrenme güçlükleri, sosyal adaptasyon problemleri gibi konularda destek sağlarlar. Bilişsel testler ve değerlendirmeler yaparak kişilerin bilişsel işlevlerini inceleyebilirler. Psikologlar, genel yaşam stresleriyle baş etme becerilerini geliştirmeye odaklanarak psikolojik sağlığı desteklerler.

Özel Fuar Hastanesi'nde hizmet vermeye başlayan Uzman Klinik Psikolog Nadide Demiral, sağlık alanındaki bilgi ve deneyimini hastalarına sunmaya hazır. Hastalar, duygusal iyilik hallerini ve davranışlarını anlamak, yaşadıkları zorluklarla başa çıkmak ya da psikolojik sağlıklarını geliştirmek için Uzman Klinik Psikolog Demiral'dan destek alabilirler.