• Bize Ulaşın: 0272 223 44 44
  • info@fuarhastanesi.com

SERTLEŞME SORUNUNUN ÇÖZÜMÜNDE YENİ YÖNTEM FUAR HASTANESİNDE

SERTLEŞME SORUNUNUN ÇÖZÜMÜNDE YENİ YÖNTEM FUAR HASTANESİNDE

SERTLEŞME SORUNUNUN ÇÖZÜMÜNDE YENİ YÖNTEM: FUAR HASTANESİNDE

Özel Fuar Hastanesi Üroloji Uzmanı Op. Dr. Cemal Selçuk Ertaş, ED1000 sertleşme sorununu anlatıyor

Sertleşme Sorunu (ED) Nedir? ( ED = Erektil Disfonksiyon )

Cinsel ilişki için gerekli sertleşmeyi başlatamama veya sürdürememe durumunun devamlı ya da tekrarlayan şekilde olmasıdır. Penisteki damarların çeşitli nedenlere bağlı olarak bozulması neticesinde sertleşme için yeterli miktarda kanın penise girememesi ya da giren kanın peniste depolanamaması sonucu sertleşme sorunu ortaya çıkar.

Sertleşme Sorunu Kimlerde Görülür?

40 Yaş ve Üzeri, Diyabet Hastaları, Prostat Hastaları ve Prostat Ameliyatı Olanlar, Kalp ve Damar Hastaları, Kolestrol ve Yüksek Tansiyon Hastaları, Birtakım İlaçların Yan Etkilerine Bağlı, Aşırı Kilosu Olanlar, Alkol ve Sigara Tüketenler, Psikolojik Sorunu Olanlar

ED1000, 40 yaş üzeri erkeklerin yaklaşık %52'sinde gözlenen sertleşme sorunu (Erektil Disfonksiyon) için yeni ve kalıcı bir tedavi yöntemidir.ED1000 Tedavisinde, hasta tarafından hissedilmeyen düşük enerjili akustik şok dalgaları bu tedavi için özel geliştirilmiş başlıklar ile uygulanır. Yapılan bilimsel araştırmalarda, ED1000 şok dalgalarının kök hücreler aracılığı ile damar içyapısını onardığı ve yeni mikrodamarlar oluşturduğu, böylelikle penisteki kanlanmayı artırarak sertleşme sorununun ana nedenini tedavi ettiği kanıtlanmıştır.

ED1000 Penis Kalınlığını da Artırmaktadır

Yapılan bilimsel çalışmalarda, ED1000 Tedavisinin penis kalınlığını da arttırdığı gösterilmiştir. Penis kalınlık artışı, ED1000 Tedavisinin bitimini takip eden ilk ay sonunda birçok hastada izlenmektedir.

Neden ED1000?

Sertleşme Sorununa Özel Tasarlanmış Dünyada Tıp Literatürüne Giren İlk ve Tek Cihazdır.

Dünyada ilk defa Sertleşme Sorununda İLAÇSIZ, AĞRISIZ ve KALICI bir tedavi imkanı sunmaktadır. Geçici etki gösteren, yan etkisi olan ve risk taşıyan ilaçlar yerine ED1000 Tedavisi, dünyada ilk defa sertleşme sorununu artık kökünden çözen yepyeni bir tıbbi tedavi olarak ortaya çıkmıştır. Geçici çözümlerin yerini kalıcı tıbbi tedavi almıştır.

ED1000 Tedavisinde Bilinmesi Gerekenler

20'şer dakikalık seanslar halinde, Hafif derece hastalarda 6 seans, Ağır derece hastalarda ise 12 seans uygulanan ED1000 Tedavisi, kök hücreleri uyararak penis damarlarında onarım ve yeni damar oluşumuna yol açmaktadır. Böylelikle ED1000 Tedavisi, sertleşme sorununun ana nedeni olan kanlanma yetersizliğini düzelterek normale döndürmekte ve problemi kökünden çözmektedir. Son 15 yıldır koroner kalp hastalığında başarıyla kullanılan şok dalga tedavisi, ED1000 teknolojisi ile bu defa sertleşme sorununda da yüksek başarıya ulaşmıştır. Bu nedenle, ED1000 Tedavisinde kalp damar hastaları için risk ve tehlike yoktur. Ayrıca, penis bölgesine lokal uygulanması nedeniyle ED1000 Tedavisinin hiçbir organa yan etkisi bulunmamaktadır. ED1000 Tedavisi, diğer kullanılan ilaçlar ile etkileşmez. ED1000 Tedavisi öncesi ve sonrasında hiçbir hazırlık ve kısıtlama gerekmez, hasta günlük yaşamına devam eder. ED1000 Tedavisi sırasında hiçbir yatıştırıcı veya anestezi gerekmez, hastanede yatış söz konusu değildir. ED000 Tedavisi ile sertleşme sorununda artık ilaçlara bağımlılık ve ilaca bağlı yan etkiler ortadan kalkmaktadır. ED1000 Tedavisi, aynı zamanda, ilaç kullanırken gereken cinsel ilişkiyi önceden planlama gereğine de son vermektedir.